Hakkımızda

2014 Aralık ayından itibaren, Eskişehir’de aktif olarak hizmet veriyoruz. Hijyen Halı Yıkama olarak, müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. İzlemiş olduğumuz politika, kaliteli hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatta ulaştırmaktır.

 

 

Hizmet Anlayışımız;
 

Son teknoloji ürünler ile en iyi hizmeti sunmak

Temizlemenin sağlıklı ürünler ile yapılması

Zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetinin sağlanması

Taleplere en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılık verme kriterlerinden oluşuyor.

 

 

Hizmet Seçeneklerimiz;
 

Sunmuş olduğumuz hizmetin en iyi Eskişehir halı yıkama firması olarak anılması için hizmet ağımızı geliştiriyoruz. Profesyonel şekilde; halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Halı, yorgan, battaniye gibi yıkama talebinde bulunduğunuz ürünleri evinizden ücretsiz teslim alıyoruz. Yıkama, kurutma, paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ise teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 

 

Ekip Üyelerimiz;
 

Profesyonel halı yıkama hizmetimiz; kadın kurucumuz Dilek Ayar öncülüğünde, bu alanda deneyimli ekip üyelerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırılıyor. Sipariş vermek üzere iletişim kurduğunuz personelden, halı yıkama aşamalarını birebir kontrol eden çalışanlarımıza kadar kalifiye şekilde hizmet sunuluyor. Eskişehir Hijyen Halı Yıkama yetkilileri ve çalışanları, nitelikten ödün vermeden taleplerinize kısa sürede karşılık veriyor.

 

 

Hedefimiz;
 

Hizmetimizin her aşamasında sağlamış olduğumuz güveni, her geçen gün arttırıyoruz. Müşterilerimize ulaştırmış olduğumuz en iyi halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama seçeneklerini, son teknoloji ile sunuyoruz. Kullanılan ekipmanların döneme uygun olarak geliştirilmesi hedeflerimiz arasında. En iyi Eskişehir halı yıkama firması olma yolunda, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile ortak hareket ediyoruz.


 

Profesyonel halı yıkama hizmeti ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz…