Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşaması Bir

Halı Yıkama Siparişiniz Alınır

Hijyen Halı Yıkama çağrı merkezini aradığınız takdirde halı, koltuk, stor perde, yorgan-battaniye yıkama siparişleriniz firma yetkilimiz Dilek Ayar tarafından alınır.

Halı Yıkama Aşaması İki

Halılarınız Ücretsiz Servis Aracımızla Teslim Alınır

Müşterilerimize uygun halı toplama saatleri sunuyoruz. Cumartesi ve pazar günü dahil olmak üzere dilerseniz gündüz, dilerseniz akşam saatleri...

Halı Yıkama Aşaması Üç

Halı Çırpma Makinasında Tozlarından Arındırılır

Hav alma işlemi gerçekleştirilir yani halılarınız tozlarından arındırılır. Fabrikaya gelmiş olan halılarınıza ilk işlem olarak profesyonel süpürme uygulanır.

Halı Yıkama Aşaması Dört

Halılarınız Bitkisel Şampuanlarla Titizlikle Yıkanır

Halılarınız son model tam otomatik makinelerde, bitkisel şampuanlar ile yıkanır. Hijyen Halı Yıkama ile halılarınıza zarar vermeyecek ürünler kullanılarak halılarınız yıkanmaktadır.

Halı Yıkama Aşaması Beş

Halı Sıkma Makinasına Alınır

Yıkanan halıların sudan arındırılması, halı sıkma makineleri ile gerçekleşiyor. Rulo haline getirilen halıların sıkma makinesi ile büyük ölçüde sudan arındırılması sağlanacaktır.

Halı Yıkama Aşaması Altı

Kapalı Ortamda Kurutulur

Halılarınız kapalı ortamda kurutulur. Sıkma makinelerinden neredeyse kuruya yakın çıkan halılarınız, kapalı ortamlarda %100 oranında kurutulur.

Halı Yıkama Aşaması Yedi

Son Kontrolleri Gerçekleştirilir

Süpürme, yıkama, sıkma ve kurutma işlemleri tamamlandığında, halılarınızın teslim edilmeden önce son bir kontrol aşamasından geçmesi sağlanıyor.

Halı Yıkama Aşaması Sekiz

Halılarınız Paketlenir

Halının nemden ötürü kötü kokmaması için paketleme sırasında önlem alınır. Özenli bir şekilde Hijyen Halı Yıkama Fabrikası personelleri, paketlenen halıları sevkiyat araçlarına yerleştirir.

Sevkiyata Hazırlık

Sevkiyata Hazırlık

Araçlara yüklenen halılarınız ücretsiz şekilde evinize teslim ediliyor. Müşterilerimizin uygun