Koltuk Yıkama

 

Hijyen Halı Yıkama hizmet seçenekleri arasında koltuk yıkama da yer alıyor. Yorucu ve zahmetli bir iş olmasının yanı sıra, tam anlamıyla temizliğin sağlanması için yerinde koltuk yıkama hizmeti talep etmeniz avantaj sağlıyor. Bu alanda deneyimli olan ekibimiz aracılığıyla koltuklarınız profesyonel şekilde temizleniyor.

 

 

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetimiz;
 

Koltuklarınızın derinlemesine temizliği için profesyonel koltuk yıkama makinemiz ile evinize geliyoruz. Eskişehir yerinde koltuk yıkama dendiğinde akla gelen ilk firma olduğumuzu, son teknoloji ekipmanlarımız ile kanıtlıyoruz. Köpük verme ve vakumlama özelliği olan makineler kullanılarak koltuk temizliği yapılacaktır. Personellerimiz koltuğun kumaş yapısını dikkate alarak, hangi temizlik ürünlerinin kullanılacağını belirler. Sonrasında ise leke kalmayacak şekilde yıkama yapılır. Koltuğun kurutulması için gerekli aşamalar tamamlandığında ise koltuk temizliği gerçekleşmiş olacaktır.

 


 

Hizmet Kalitemiz;
 

Koltuk dokusuna göre kullanılan bitkisel temizleme ürünleri

En iyi köpükleme ve vakumlama makineleri

Koltuk parçalarının detaylı şekilde temizlenmesi

İç – dış temizlemenin yapılması

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan yerinde koltuk yıkama ile Eskişehir Hijyen Halı Yıkama koltuk yıkama kalitesini kanıtlıyor.

 


Koltuk Yıkama Talebi;
 

Koltuklarınızın bu alanda uzman olan ekibimiz tarafından yıkanması için koltuk yıkama talebinde bulunmanız yeterlidir. Hijyen Halı Yıkama personelleri ile iletişime geçebileceğiniz bağlantı numaraları verilmiştir. Sizin istediğiniz en yakın tarih için koltuk yıkama kapsamında firma personellerinin uygun olup olmadığına bakılacaktır. Mümkün olan en kısa sürede ortak bir tarih belirlenerek, koltuklarınızın yıkanması sağlanır. Koltuk yıkama hizmetine dair detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.